2019.10 11-13, Vilnius
Sąlygos ir taisyklės

Dalyvavimo All Lithuanian Weekend (“ALW“) festivalyje taisyklės ir sąlygos:

 1. Visi dalyviai dalyvauja renginyje savo pačių rizika.
 2. Organizatorius neatsako už dalyvių sužalojimus ar žalą sveikatai, kurie gali įvykti įvykio metu.
 3. Organizatoriai neatsako už dalyvių asmeninių daiktų saugumą rengnio metu.
 4. Organizatoriai negali garantuoti, kad visi paskelbti mokytojai dalyvaus, nes mokytojas gali susirgti. Tai reiškia, kad jūsų pamokų tvarkaraštis gali būti pakeistas, arba jūs turėsite kitus mokytojus nei buvo paskelbta.
 5. Registravimosi metu dalyviai gauna apyrankes. Dalyviai turit jas dėvėti visą renginį. Negalima jų perleisti kitiems asmenims. Jei renginio metu neturėsite apyrankės ar negalėsite jos parodyti organizatoriams, turėsite palikti renginį. Jei prarasite ar sugadinsite apyrankę, turėsite apie tai nedelsdami informuoti organizatorius.
 6. ALW festivalio dalyvis (toliau – Dalyvis) gauna tokios rūšies bilietą į ALW festivalį (toliau – Bilietas), kurį pasirenka registruodamasis internetinėje svetainėje http://alllithuanianweekend.lt
 7. Dalyvis už Bilietą moka kainą (toliau – Kaina), Dalyvio registracijos patvirtinimo dieną nurodytą internetinėje svetainėje alllithuanianweekend.lt
 8. Jeigu Dalyvio registracijos būklė yra “waiting list“ (pvz. renkantis merginoms lindyhopo pilną bilietą), tokiu atveju mokėjimas turi būti atliktas tik po patvirtinimo gavus nurodymus elektroniniu paštu.
 9. Dalyvis Kainą moka visą iš karto.
 10. Visą Kainą Dalyvis sumoka per 7 kalendorines dienas nuo patvirtinimo apie Dalyvio registraciją gavimo el. paštu dienos.
 11. Mokėjimą Dalyvis gali atlikti vienu iš trijų pasirinktų būdų:
  – kreditine arba debetine kortele tiesiogiai internete per saugų Paysera mokėjimų teikėją;
  – tiesioginiu banko pavedimu iš savo banko sąskaitos į organizatorių banko sąskaitą;
  – kreditine arba debetine kortele atvykęs vietoje į Lindyhop.lt kubą Geležinkelio g. 6, Vilnius.
 12. Jei Dalyvis savo registraciją atšaukia, jam/jai grąžinama Kainos dalis priklauso nuo datos:
  – iki 2019 m. rugsėjo 1 d. – 66% sumokėtos Kainos;
  – iki 2019 m. spalio 1 d. – 33% sumokėtos Kainos;
  – nuo spalio 1 d. sumokėta Kaina negrąžinama.
 13. Dalyvis patvirtina, kad:
  – jis/ji susipažino su internetinėje svetainėje alllithuanianweekend.lt pateiktomis Bilietų rūšimis, Kainomis ir visa kita jam/jai aktualia informacija;
  – visa jo/jos registruojantis į ALW festivalį pateikta informacija teisinga;
  – jis/ji supranta, jog ALW festivalio metu gali susidurti su didesniu nei įprasta fiziniu krūviu, tam yra pasirengęs(-usi) ir už savo sveikatą atsako pats/pati.
 14. Dalyvis atlikdamas registraciją ir atsiskaitymą už bilietus turi pateikti teisingą asmeninę ir kitą informaciją. Pats dalyvis atsakingas už patiektos informacijos teisingumą.
 15. Registruodamasis ir patvirtindamas šias taisykles Dalyvis tuo pačiu sutinka, kad jo pateikta asmeninė informacija gali būti naudojama tinkama užsakytų pasaugų atlikimui įgyvendinti ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Dalyvis taip pat sutinka, kad jo elektroninis paštas ir telefonas būtų naudojami informacijos susijusios su jo užsakytomis paslaugomis perdavimui.
 16. Duomenų valdytojas ir svetainės http://alllithuanianweekend.lt operatorius yra  įregistruotas Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, rūpinasi asmens privatumu, bei vadovaujasi Duomenų apsaugos ir jų tvarkymo taisyklėmis.