2019.10 11-13, Vilnius
Muzikantai
The Schwings Band

Muzikinė grupė “The Schwings“ – šių dienų tradicinio svingo džiazo puoselėtojai ir skleidėjai. 2010 metais grupę įkūrė saksofonininkas Remigijus Rančys.

“The Schwings“ – svingo, gypsy (čigoniško) bei braziliško džiazo stilių ansamblis. Trio skambesys išsiskiria originaliu, autentišku skambesiu bei nuoširdžiu bendravimu su publika. Pulsuojantis ritmas, neįprastos muzikos instrumentų kombinacijos, artistiškumas, pozityvus ir džiaugsmingas muzikavimas – visa tai yra trio “The Schwings“ vizitinė kortelė.

Remigijus Rančys – saksofonai
Richardas Banys – klavišiniai
Gediminas Augustaitis – mušamieji
Gediminas Svilas – kontrabosas

The Schwings Band
"The Schwings“ – svingo, gypsy (čigoniško) bei braziliško džiazo stilių ansamblis.
Lietuvos kariuomenės orkestras

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, 1991 m. rugsėjo 4 d. įkurtas Lietuvos kariuomenės orkestras (LKO). Orkestro kapelmeisterio majoro Justino Jonušo pastangomis suburtas jaunas kolektyvas, kurį šiuo metu sudaro 57 profesionalūs muzikai. Jiems vadovauja orkestro vyr. dirigentas kpt. Egidijus Ališauskas, jam talkina dirigentas vyr. ltn. Dainius Pavilionis.

Orkestro pagrindinė paskirtis – dalyvauti aukštų užsienio svečių oficialiuose sutikimuose, Lietuvos kariuomenės iškilminguose ceremonialuose, valstybinių švenčių progomis rengiamuose renginiuose. Be to orkestras rengia solinius koncertus Lietuvos visuomenei, jo įrašai skamba per radiją bei televiziją. Išleistos septynios kompaktinės plokštelės. Taip pat orkestras ruošia ir defilė programas, atliekamas įvairių švenčių metu. Nuo pat gyvavimo pradžios orkestras glaudžiai bendradarbiauja su kariniais orkestrais ir jų dirigentais iš Europos Sąjungos bei JAV. LKO sėkmingai dalyvavo karinės muzikos festivaliuose bei koncertavo Vokietijoje, Belgijoje, Lenkijoje, Nyderlanduose, Danijoje, Prancūzijoje, Estijoje, Švedijoje, Gudijoje, Čekijoje. 1996 m. Lenkijoje tarptautiniame orkestrų festivalyje-konkurse Auksinė lyra laimėjo Grand prix, o 1999 m. NATO karinių orkestrų festivalyje Kaiserslauterne (Vokietija) koncertavo 23 tūkst. klausytojų publikai. Orkestro repertuaras talpina Lietuvos ir pasaulio kompozitorių populiarią orkestrinę, originalią šiuolaikinę muziką bei klasikinių kūrinių aranžuotes.

Lietuvos kariuomenės orkestras
Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, 1991 m. įkurtas Lietuvos kariuomenės orkestras (LKO).
Home Jazz Band feat. Milda Stasaitytė

Home Jazz Band – inovatyvi, žaisminga tradicinio džiazo ir svingo grupė iš Vilniaus.  Grupę sudaro profesionalūs džiazo muzikantai ir jos vadovas, šokėjas ir muzikantas, Mindaugas Bikauskas, kuris užtikrins geriausią muziką šokėjams.  Grupė skambės tradicinio Niu Orleano džiazo, bei auksinio svingo eros garsais ir iš naujo atras senas dainas. Home Jazz Band pažadins Jus džiazo šokių muzika, uždegs širdis, privers nusišypsoti ir išjudins kojas.

Milda Stasaitytė, geriau žinoma, kaip tradicinio džiazo grupės Rhythm Junkies veidu ir balsu, yra puikiausias prieskonis grupei Home Jazz Band. Jos originalus, neapdirbtas ir jausmingas dainavimo stilius, ją išgarsino svingo scenoje visame pasaulyje. Įtakota savo mėgstamniausių atlikėjų, toikių kaip, Bessie Smith, Billie Holliday ir Meschiya Lake, džiazo dainas ji užburia originalumu, tuo pat metu nenutoldama nuo autentiškumo.

Home Jazz Band feat. Milda Stasaitytė
Mildos Stasaitytės originalus, neapdirbtas ir jausmingas dainavimo stilius, ją išgarsino svingo scenoje visame pasaulyje.
The Schwings Band feat. Migloko

Migloko – netelpantis į apibrėžimus muzikos reiškinys, stichija ir filosofija. Pirmą kartą melomanų ausis Migloko pasiekė prieš šešerius metus. Per tą laiką spėta įsitikinti jos įtaiga ir gebėjimu žongliruoti žanrais esamajame laike. Migloko akiratyje ne tik muzika, taip pat dailė, kinas, kuriami scenarijai, šiuolaikinis šokis. Vis dėl to viena pagrindinių jos inspiracijų ištakų – džiazas ir soul muzika. Kaip sako ji pati, ką beatliktų scenoje, viskas teka iš šiltos ir plačios miglokiškos širdies.

„The Schwings Band“ užsirekomendavo kaip vienintelė grupė Lietuvoje nuoširdžiai ir labai autentiškai atliekanti ankstyvojo svingo ir čigoniško džiazo melodijas. Žinoma, šiuo repertuaru muzikantai neapsiribojo, todėl „The Schwings Band“ rengia bendrus projektus su netikėtais scenos partneriais. Šalia muzikos, abejingų nepalieka grupės gebėjimas bendrauti su publika, artistiškumas, muzikavimo džiaugsmas ir gera energija. Tokia vizitinė kortelė, kurią „The Schwings Band“ įteikia kiekvienam klausytojui. Nuo pat pirmųjų grupės žingsnių ją lydi saksofonininkas Remigijus Rančys, pelnytai vadinamas vienu produktyviausių savo kartos džiazo muzikantų, jo projektai sukasi kuo įvairiausių atlikėjų ir žanrų orbitose.

Migloko – vokalas
Remigijus Rančys – saksofonai
Paulius Volkovas – gitara
Robertas Vilčinskas – mušamieji
Gediminas Svilas – kontrabosas

The Schwings Band feat. Migloko
Migloko – netelpantis į apibrėžimus muzikos reiškinys, stichija ir filosofija. Viskas teka iš šiltos ir plačios miglokiškos širdies.
The ShoeKillers Band

The ShoeKillers – aštuonių narių Swing Jazz’o muzikos grupė iš Kauno. Lindy Hop’o šokėjų iniciatyva įkurtas kolektyvas siekia pasidalinti savo aistra muzikai, užpildyti aikštelę svinguojančiu ritmu bei suteikti visas sąlygas geram šokiui. Įkvėpti noro tobulėti, kiekvienas iš narių įneša dalį savęs, ir siekia bendro tikslo – sukurti puikią vakaro atmosferą šokėjams.

The ShoeKillers Band
Lindy Hop’o šokėjų iniciatyva įkurtas kolektyvas siekia pasidalinti savo aistra muzikai, užpildyti aikštelę svinguojančiu ritmu.
Railway Stompers

Railway Stompers – po Lindyhop.lt stogu susibūrusi džiazo gerbėjų grupė. Įkvėpti trečio dešimtmečio svingo muzikos, jie žavisi rafinuotomis Duke Ellington aranžuotėmis ir meistrišku Count Basie ritmo sekcijos tikslumu.
Ištikimi klubo lankytojai tikrai girdėjo ir matė, kaip muzikantų komanda augo, keitėsi, atsakingai repetavo, todėl apsidžiaugs išgirdę, jog per ALW grupė pirmą kartą ant scenos lips visiškai pilna sudėtimi ir garantuoja puikios muzikos kelionę.

Railway Stompers
Jų atliekama svingo muzika įkvėpta Duke Ellington aranžuotėmis ir meistrišku Count Basie ritmo sekcijos tikslumu..